«

»

Ağu 04

Farklı İşler

farmasiuyelik (1)Farklı işler
Ekgelirgetirenişler.com adresine öncelikle hepiniz hoş geldiniz ve burada gelecek ile ilgili iş planlarını duyarak daha farklı fikirler üretebilirsiniz ya da şimdiden çalışmaya başlayabilirsiniz. Kimler böyle güzel bir farklı işleri yapabilmek istemez ki? Tabi ki de herkes ister ve bu yüzden de bu makalemizde sizlere işler hakkında çeşitli bilgiler verebilmek istiyoruz. Bunların önceliğinde tabi ki de birçok fırsat vardır ama bazı şeylere de öncelikle değinebilmek istiyoruz. Bunlar nelerdir derseniz de? İnsanlar seçmek istedikleri iş gruplarını paraya göre, başarmış insanlara göre, kalitesine göre, farklılığına göre veya daha kolaylığına—zorluğuna göre vs. seçiyorlar. Aslın da bu tamamen yanlıştır. Neden diyecek olursanız da? Sizler dünya da hiç duyulmamış olan bir işi bile duydurabilir ve bunu en mükemmel bir iş modeli haline getirebilirsiniz. Bu hep böyledir. Bunun milyonlarca sayısız örneği de bulunmaktadır. Çünkü başarı ve para, kendinizi bir şeye adadıktan sonra gelmektedir. Lütfen bu makalemizde iş gruplarına bakarken bunlar ve daha fazlasını ele alarak inceleyin. Gerek gördüğümüz yerlerde de açıklamalarda bulunacağız. Yalnız burada anlatılan iş modelleri geleceği temsil etmektedir ve bu düşünce de bulunursanız kafanızdaki soru işaretlerini de atmış olabilirsiniz.

nerissa1. 3 boyutlu yazıcı dükkanları: 2015’den sonra ortaya çıkan ve sık, sık duyduğumuz bir iş modelidir. Gerek mühendisliği, gerek ticareti gerekse de yedek parçaları sık, sık gelişmeye başlamaktadır.
2. Uzayda madencilik: Artık uzaydan yararlanma fikri gelmiştir ve bunun için de büyük bir çalışmalar yapılmaktadır. İnsanların da yatırımları günümüzde bu yolda gitmektedir. Birçok milyoner ve milyarder ise bu işe yatırım yapmaktadır.
3. Vücut parçası yapımı: Doku yapmak için polimerler ve kök hücre çalışmaları gelişmektedir ki bu insanlık tarihi için çok önemlidir
4. Araba şarj istasyonu: Gelecek işlerin en önemlisi sayılabilmektedir. Çünkü insanlar artık elektrikli arabalar üretme peşindeler ve her zaman da buna yatırım yapmaktadırlar. Tıpkı günümüzde nasıl bir petrol, mazot, gaz aldığınız yerler var ise gelecekte de ki bu gelecek çok yakın bir zaman da gerçekleşecektir. Onlarca şarj istasyonu kuruldu ve binlercesi yolda olduğunu da bilinmelidir.
5. DNA tasarım firması: Hastalıkların tabuları kırılarak kısa bir zamanda ipuçları verilmektedir ve aynı şeyler DNA için de geçerliliğini devam ettirmektedir. Bu yüzden her ihtimaller göz önüne alınarak bu şekilde ortaya gelecek iş şirketleri çıkmaktadır. Bunları kuranlar da şüphesiz ki ülkeye ve dünyaya süper ötesi yararlı kurumlar ya da kişiler olacaktır. Bunların başın da bilim insanları gelmektedir.
6. Sera gazı denetçileri: Oldukça karmaşık işlerden bir tanesidir ama ısınmadan, nakliyeye, seradan bitkilere kadar çok fazla yeni iş modeli aşmaktadır. Bunlar da daima geleceği aşma eylemlerindedir.
7. Holografik tiyatro: Farklı bir boyut niteliğindedir ve günümüzdeki insanları fazlası ile önemsetmektedir. Çünkü tiyatro 100 yıldır hem ortaya çıkmış en büyük veli nimet hem de sürekli gelişmektedir. Buna her şey dahildir. İşte bu holografik tiyatro ise bunun en üst düzeylerinden bir tanesidir. Bunu bu makale haricinde daha detaylı bir şekilde araştırarak sizler de istediğiniz iş modelini buldum diyebilirsiniz.
8. Network Marketing: Marketing bildiğiniz üzere alışveriş ancak Network insan hayatın da her zaman olması gerekmektedir. Çünkü uzun ilişkiler için insan networkü, kişi networu veya her şey için geçerlilik göstermektedir. İnsan hayatı için de yepyeni meslek olmuş olan Network Marketing dünyanın en gelişmiş iş modeli olup, insan hayatında sürekli gelişmektedir ve de en önemlisi insanların geliştirdikleri bir hat safa da yer almasından ötürü en iyi iş adamlarını ve yatırımcılarını ortaya çıkartmaktadır. Bunları ele alırsanız sizler de çok güzel işler başarabilirsiniz.

Bu söylenenlerin tümünü lütfen ele alınız ve gelecek iş modelleri üzerine de araştırma yaparaktan da daha fazla bilgileniniz.kataloglasatis

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.