«

»

Eki 23

Forivia İş Planı

nereden_baslamali Forivia Satış ve Pazarlama Planı;

Nihai tüketicilere ürünlerin doğrudan satışı ve kendi altınızda oluşturduğunuz ekibinizin yöneticiliğini Forivia satış pazarlama planı yapmaktır. Klasik perakende sektöründe mağazalar ürünleri toptan fiyatına satın alıp daha yüksek bir kar marjıyla müşterilerine satarlar. Burada oluşan fiyat farkı mağazaların kazancını oluşturmaktadır. Forivia Satış Temsilcileri de aynı bu şekilde Forivia kataloğundan indirimli satın aldıkları ürünleri müşterilerine satarak %35 oranında bir perakenda satış karı elde ederler. Fakat Forivia temsilcilerinin kazancı sadece bununla sınırlı değildir.

Forivia Satış Temsilcileri beş farklı şekilde kazanç elde edebilirler:

1) Forivia Satış Temsilcileri kendi kişisel tüketimleri ve ihtiyaçları için ürünlerimizi %30 indirimli alabilir. Bu şekilde Forivia Temsilcileri ekonomik alışveriş yapabilirler.

2) Forivia Perakende Satış Karı:

Forivia Satış Temsilcileri ürünleri Forivia’nın katalogtaki önerdiği perakende satış fiyatlarından sattığı takdirde %30 ila %35 arasında bir kazanç sağlar. Buna karşılık Forivia Satış Temsilcileri ürünleri istedikleri kar oranlarıyla da satabilirler, fakat tek fiyat istikrarı ve satış sonrası diğer hizmetler için Temsilciler’in tavsiye edilen satış fiyatlarını kullanması önemlidir.

3) Forivia Kişisel Performans Primi:

Forivia Satış Temsilcileri kendi müşterilerine yaptıkları satış miktarına göre ekstra primlerle ödüllendirilir.

4) Forivia Grup Performans Primi:

Forivia Satış Temsilcileri, yeni satış temsilcileri bulup kendi alt gruplarını oluşturarak onların satışlarından ekstra prim kazanabilirler. Forivia Grup Performans Primi siz ve altınızda oluşan bütün ekibin satış tutarları dikkate alınarak Performans Prim Tablosu’na göre hesaplanarak dağıtılır.

5) Forivia Hediye Puanlar:

Forivia Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde ayrıca hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler.

Not: Forivia ile işinizi büyüterek ekstra primler ve ödüller kazanabilirsiniz. Maddi kazançların yanı sıra Forivia Satış Temsilcisi olarak grubunuzu ve satış hacminizi ne kadar çok büyütürseniz daha büyük motivasyon ödülleri kazanabilirsiniz. Bunların arasında yurt dışı gezileri, tatil fırsatları ve diğer etkinlikler de vardır.

Foriva’dan ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki.

parakazanmak7

uye_ol

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.