«

»

Eki 23

Forivia Kazanç Planı Nasıl Çalışır?

kazanc_plani

Forivia Kazanç Planı Nasıl Çalışır?

Forivia kazanç planı kendine özgün doğrudan satış (network marketing) iş modeliyle birçok farklı seviyede alternatif kazanç fırsatı sunmaktadır. Kazanacağınız primleri hesaplamak için kullanılan Forivia Performans Prim Tablosu, kişisel ve grup satış tutarınız ne kadar fazlaysa o oranda gelir elde edilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu forivia iş planı sayesinde yapmış olduğunuz her alışverişten ekstra Hediye Puan kazanabilirsiniz, kazanmış olduğunuz bu forivia hediye puanlar ile ücretsiz ürünler alabilirsiniz. Forivia bu hesaplamalar için Prim Puanı (PP), İş Tutarı (İşT) ve Hediye Puan (HP)değerlerini kullanır.

Forivia Prim Puanı (PP): Forivia Prim Puan her ürün için belirlenen bir puandır. Her ürünün farklı Prim Puanı vardır. Forivia Satış Temsilcileri kendi satışlarından ve grubunda yer alan diğer temsilcilerin satışlarından kazandıkları puanları biriktirir ve buna göre farklı seviyelerde ekstra gelir elde ederler. Forivia İş modelimizin en avantajlı kısmı toplanan Prim Puanının tamamının Forivia Satış Temsilcilerine dağıtılmasıdır.

Forivia İş Tutarı (İşT): Forivia İş Tutarı (İşT) her ürünün KDV Hariç Temsilci Alış Tutarına eşittir. Forivia İş Planında Prim Puan hesaplamaları İş Tutarı üzerinden yapılır. İş Tutarı kampanyalı ürünlerde farklılık gösterebilir.

Forivia Sponsor Temsilci: Forivia Satış Temsilcisinin bağlı olduğu bir üst temsilciye Sponsor Temsilci denir. Aynı şekilde her Satış Temsilcisi, kendisine direkt bağlı olan diğer kişilerin Sponsor Temsilcisidir.

Not: Forivia Grup Performans Prim Tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Foriva’dan ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki.

parakazanmak7

uye_ol

forivia1

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

1 yorum

  1. HÜSEYİN

    05052432614 ERSAG KAYIT İÇİN ULAŞANLAR HAYALLERİNE DE ULAŞACAKLARDIR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.