«

»

Şub 15

Forivia ile Sosyal Medyanın Gücünden Yararlanın!

foriviasosyalmedyaForivia ile Sosyal Medyanın Gücünden Yararlanın!

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve gün geçtikçe sayısı artan sosyal paylaşım siteleri bugün Doğrudan Satış ( network marketing ) sisstemleriyle  uğraşan kişilerin işlerini büyütebilmeleri için önemli araçlardır.

Forivia olarak bu ve benzeri platformlarda tanıtım yaptığınızda Forivia Temsilcisi olmak isteyen kişilerin direkt olarak ekibinize katılmasını sağlamak amacıyla size özel bir Referans Link Sistemi kullanıyoruz.

Forivia Referans linkimi nasıl öğrenebilirim?

Her Forivia Temsilcisi olduğu ilk andan itibaren kendisine özel bir referans linke sahiptir. Referans Linkinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin;

1. “www.forivia.com” adresine girin.
2. Kullanıcı Adı (Temsilci Numaranız) ve Şifreniz ile sisteme giriş yapın.
3. İsminizin sağ tarafında bulunan Profilim menüsünden ‘Kişisel Bilgilerim’e tıklayın.
4. Açılan sayfanın en alt kısmında size özel Referans Linkinizi görebilirsiniz.

Örnek Referans Link Görünümü; http://forivia.com/Register/NjMzNTM=

Not: Referans linkiniz açık gri ile yazılmış olan kısmın tamamıdır ve bu şekilde paylaşılmalıdır.

Forivia Referans linkim nasıl çalışır?

Referans linkiniz sayesinde ekibinize yeni temsilciler yapabilirsiniz. Bunu yapmak için ‘Kişisel Bilgilerim’ sayfasındaki referans linkini tümüyle kopyaladıktan sonra paylaşmak istediğiniz sosyal paylaşım sitesinde size özel bir açıklama yaparak , yaptığınız açıklamının altına referans linkinizi yapıştırabilirsiniz.

Örneğin ; Facebook’ta yapmak istediğiniz bir paylaşım için size özel kısa bir açıklama hazırlayın. Sonuna ilgilenen kişiler olabilir onların tıklaması için referans linkinizi yapıştırın.
Örnek;

Forivia’da kendi işimi yönetmek çok kolay ve harika. Ürünler ve sistem hem beni hem de çevremi memnun ediyor. Mevcut işlerinize mani olmadan yapabileceğiniz bir iş fırsatı. Siz de katılmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayıp detaylı öğrenebilirsiniz.
http://goo.gl/aCqlMF

Forivia Temsilcisi olmak çok kolay eğer bir FORİVİA Temsilcisi değilseniz aşağıdaki ” Şimdi Kayıt Ol ” butonuna tıklayın açılan FORİVİA KAYIT formunu eksiksiz doldurunuz.

parakazanmak7

kayitolBeğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.