Forivia içeriğine geri dön

Nasıl Bir Sistem?

Forivia, Forivia ile Ne Kadar Kazanırım, Forivia Kazanç Planı, Forivia Nasıl Bir İş, Forivia Satış, Forivia Satış ve Pazarlama Planı, Forivia Perakende Satış Karı, Forivia Kişisel Performans Primi, Forivia Grup Performans Primi, Forivia Hediye Puanlar, Forivia Kazanç Planı Nasıl Çalışır, Forivia Prim Puanı, Forivia İş Tutarı, Forivia Sponsor Temsilci

YENİ Forivia Moda, Takı ve Kozmetik Kataloğu YAYINDA! Tıklayın, İlk Gören Siz Olun!Forivia Satış ve Pazarlama Planı;

Nihai tüketicilere ürünlerin doğrudan satışı ve kendi altınızda oluşturduğunuz ekibinizin yöneticiliğini Forivia satış pazarlama planı yapmaktır. Klasik perakende sektöründe mağazalar ürünleri toptan fiyatına satın alıp daha yüksek bir kar marjıyla müşterilerine satarlar.

Burada oluşan fiyat farkı mağazaların kazancını oluşturmaktadır. Forivia Satış Temsilcileri de aynı bu şekilde Forivia kataloğundan indirimli satın aldıkları ürünleri müşterilerine satarak %35 oranında bir perakenda satış karı elde ederler. Fakat Forivia temsilcilerinin kazancı sadece bununla sınırlı değildir.


evdenparaForivia Satış Temsilcileri beş farklı şekilde kazanç elde edebilirler:

1) Forivia Satış Temsilcileri kendi kişisel tüketimleri ve ihtiyaçları için ürünlerimizi %30 indirimli alabilir. Bu şekilde Forivia Temsilcileri ekonomik alışveriş yapabilirler.

2) Forivia Perakende Satış Karı:

Forivia Satış Temsilcileri ürünleri Forivia’nın katalogtaki önerdiği perakende satış fiyatlarından sattığı takdirde %30 ila %35 arasında bir kazanç sağlar. Buna karşılık Forivia Satış Temsilcileri ürünleri istedikleri kar oranlarıyla da satabilirler, fakat tek fiyat istikrarı ve satış sonrası diğer hizmetler için Temsilciler’in tavsiye edilen satış fiyatlarını kullanması önemlidir.

3) Forivia Kişisel Performans Primi:

Forivia Satış Temsilcileri kendi müşterilerine yaptıkları satış miktarına göre ekstra primlerle ödüllendirilir.

4) Forivia Grup Performans Primi:

Forivia Satış Temsilcileri, yeni satış temsilcileri bulup kendi alt gruplarını oluşturarak onların satışlarından ekstra prim kazanabilirler. Forivia Grup Performans Primi siz ve altınızda oluşan bütün ekibin satış tutarları dikkate alınarak Performans Prim Tablosu’na göre hesaplanarak dağıtılır. Aşağıda vermiş olduğumuz şirketimizin performans prim tablosu size kademenizi ve hakettiğiniz primi gösteren tablodur.

 

5) Forivia Hediye Puanlar:

Forivia Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde ayrıca hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler.

Forivia Kazanç Planı Nasıl Çalışır?

Forivia kazanç planı kendine özgün doğrudan satış (network marketing) iş modeliyle birçok farklı seviyede alternatif kazanç fırsatı sunmaktadır. Kazanacağınız primleri hesaplamak için kullanılan Forivia Performans Prim Tablosu, kişisel ve grup satış tutarınız ne kadar fazlaysa o oranda gelir elde edilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu forivia iş planı sayesinde yapmış olduğunuz her alışverişten ekstra Hediye Puan kazanabilirsiniz, kazanmış olduğunuz bu forivia hediye puanlar ile ücretsiz ürünler alabilirsiniz. Forivia bu hesaplamalar için Prim Puanı (PP), İş Tutarı (İşT) ve Hediye Puan (HP)değerlerini kullanır.

Forivia Prim Puanı (PP): Forivia Prim Puan her ürün için belirlenen bir puandır. Her ürünün farklı Prim Puanı vardır. Forivia Satış Temsilcileri kendi satışlarından ve grubunda yer alan diğer temsilcilerin satışlarından kazandıkları puanları biriktirir ve buna göre farklı seviyelerde ekstra gelir elde ederler. Forivia İş modelimizin en avantajlı kısmı toplanan Prim Puanının tamamının Forivia Satış Temsilcilerine dağıtılmasıdır.

Forivia İş Tutarı (İşT): Forivia İş Tutarı (İşT) her ürünün KDV Hariç Temsilci Alış Tutarına eşittir. Forivia İş Planında Prim Puan hesaplamaları İş Tutarı üzerinden yapılır. İş Tutarı kampanyalı ürünlerde farklılık gösterebilir.

Forivia Sponsor Temsilci: Forivia Satış Temsilcisinin bağlı olduğu bir üst temsilciye Sponsor Temsilci denir. Aynı şekilde her Satış Temsilcisi, kendisine direkt bağlı olan diğer kişilerin Sponsor Temsilcisidir.

Not: Forivia ile işinizi büyüterek ekstra primler ve ödüller kazanabilirsiniz. Maddi kazançların yanı sıra Forivia Satış Temsilcisi olarak grubunuzu ve satış hacminizi ne kadar çok büyütürseniz daha büyük motivasyon ödülleri kazanabilirsiniz. Bunların arasında yurt dışı gezileri, tatil fırsatları ve diğer etkinlikler de vardır.

Foriva’dan ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa aşağıdaki Hemen Üye Ol butonuna tıklayın. Açılan Forivia Kayıt Formundaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Forivia üyeliğinizi yaptıktan sonra cep telefonunuza Kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecektir.

parakazanmak7

uye_ol


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.