İş Fırsatı içeriğine geri dön

Akasya Network Üyelik ve Kayıt için Tıklayın!…

Akasya Network, Akasya Network Kayıt, Akasya Network Üye ol, Akasya Network Üye Girişi, Akasya Network Üyelik, Akasya Network Temsilci Girişi, Akasya Network iletişim, Akasya Network Şikayet, Akasya Network Hakkımızda, Akasya Network Ürünleri, Akasya Network Yeni Katalog, Akasya Network Online Katalog, Akasya Network E – Katalog, Akasya Network Ek İş, Akasya Network Ek GelirAkasya Network Online Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.

Akasya Network Sizlere Ek İş Fırsatı ile Evde İş İmkanı Sunuyor. Katalog tan Satış ile Ek İş yapıp sınırsız Ek Gelir elde edebilirsiniz.akasyanetwork1Hakkımızda;

Akasya Giyim iç giyim, pijama ve çorap gibi temel ihtiyaç ürünlerinin katalog üzerinden satışının yapıldığı bir doğrudan satış ( network marketing ) şirketidir. Katalog üzerinden çalışmaya yeni başlayan firmamızda ihtiyaçlarınızı çok ucuza temin edebileceksiniz.

Akasya Giyim, tekstil alanındaki 30 yıllık üretim ve pazarlama tecrübesini network marketing sistemiyle birleştirerek 2015 yılında faaliyetine başlayan %100 Türk  sermaye bir şirkettir.  İleri teknoloji ve AR-GE yatırımları ile kurduğu tesislerinde üretimini yaptığı markaları doğrudan satış (katalogtan satış) sistemiyle geniş kitlelere ulaştırmak için Akasya Network’ü kurmuşlardır.

Akasya Network katalogtan satış yapmak isteyen herkese kolay ve kazançlı bir iiş fırsatı sunmaktadır. Çok kazandıran amaçlayan kazanç planı ve prim sistemi ile ek iş, ek gelir arayanlara ciddi fırsatlar sunmayı planlayan Akasya Network’ün fırsatlarla dolu kataloğuna sizde sahip olabilirsiniz.
Akasya Network ile herkesin ihtiyacı olan iç giyim, çorap, pijama gruplarındaki yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri toptan fiyatlar ile alıp, katalog fiyatları ile satarak rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Akasya Network’ün sunduğu prim sistemi ve kazanç planı ile kazancınızı katlayabilir sınırsız bir kazanç elde edebilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Tecrübe gerektirmeden minumum sermaye, sıfır risk ile işe başlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Akasya Network, temsilcilerinin işlerini kolaylaştırmak ve satışlarını arttırmak için teknolojiyi çok iyi kullanmaktadır.

Bu iş sayesinde sosyal ilişkileriniz güçlenir, çevreniz genişler ve çevrenizde itibarlı kişiler arasına girersiniz. Ekonomik özgürlüğünüzü sağlayabilirsiniz, arkadaşlarınızın, dostlarınızın açıkçası çevrenizde ki herkesi bu sistemden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede Akasya Network‘de kendi satış ekibinizi kurup, alt üyelerinizin satışından da prim kazanabilirsiniz.

Siz de akasya network ailenin bir parçası olmak istiyorsanız zaman kaybetmeden kaydınızı yaptırın ve hemen kazanmaya başlayın.

kataloglasatis1 ping

  1. Akasya Network Üye Link Kullanmak ve Üye Kaydı Yapmak!

    […] HESABIMI YÖNET başlığının altında Üyelik Bilgilerim‘e tıklayıp ÜYE LİNKİNİZİ( http://www.AkasyaNetwork.com/u-861 ) alabilirsiniz. Akasya Network sayfasından istediğiniz tanıtım yazısını yazıp ” […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.