İş Fırsatı içeriğine geri dön

Belizya Home Temsilcisi Nasıl Olabilirim?

Belizya üyelik çok yakında burada hizmetinizde. Belizya kayıt olmak için  https://goo.gl/7Idsp0 buraya tıklayın. Belizya, Belizya Home, Belizya Home Üyelik, Belizya Kayıt, Belizya Home Online Katalog, Belizya Home Online Katalog İncele, Belizya Home Yeni Katalog, Belizya Home Üye Girişi, Ek İş, İç Giyim Katalog…BELİZYA HOME YENİ KATALOĞUMUZU AŞAĞIDAN DETAYLI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

EV HANIMLARI, BAYANLAR!!!
* Belizya Eşinizi çocuğunuzu ihmal etmeden size evinizden yapabileceğiniz iş fırsatı sunuyor. Kendi ihtiyaçlarınızı bedava ya getirebilirsiniz.
evdenparaBelizya Temsilcisi Nasıl Olabilirim?

Belizya satış ve üyelik ağına ilk adımı atıp, kazanç kapılarını aralamak için izleyeceğiz yol çok basit. Önce sitemizde bulunan “ Üye Ol ” Butonuna tıklıyorsunuz daha sonra karşınıza çıkan byanca kayıt formunu dolduruyorsunuz. Sonrasında formun alt kısmında bulunan Katalog Talebi Seçeneğinden ” Katalog İstiyorum ya da İstemiyorum ” Seçeneğini işaretliyorsunuz. Böylelikle artık siz de sistemin bir üyesi oluyorsunuz ve akabinde Belizya Home Kataloğumuz çok kısa bir süre içinde kargoyla adresinize teslim ediliyor. Belizya Home temsilcisi olmak çok basit, üyelik ücreti ödemiyorsunuz. Katalogla çevrenizde satış yaparak para kazanabilirsiniz. Zorunlu alım yok…

Sıcak Satış Kazancı

Belizya Home Ürünlerini Katalog fiyatından satış yapıp üyelerimize özel indirimli fiyat üzerinden alım yaparak % 30 sıcak satış kazancı elde edebiliyorsunuz.

Ekip Primi

Belizya Home kendinize alt ekipler oluşturup; yapılan tüm satışlar üzerinden Size yakınlık derecesine göre toplamda %15’e varan kazanç elde edebiliyorsunuz.

Kampanyalar

Belizya Home her ay düzenlenen hediye ürün kampanyaları ile siparişlerinizde hediye ürünler kazanıyorsunuz. Bu ürünleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi katalog fiyatı üzerinden satıp tamamını nakite çevirebilirsiniz.

parakazanmak7

uye_olfarmasiuyelik (1)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.