İş Fırsatı içeriğine geri dön

Piaff Networking İle Nasıl Kazanabilirim?

Piaff networking kayıt için https://goo.gl/0q6PNT tıklayın. Piaff Networking Kariyer Planı, Piaff Networking Kazanç Sistemi, Piaff Networking Kariyer ve Kazanç Planı detaylarını sizler için aşağıda web sitemizde paylaştık.byancaPİAFF NETWORKİNG ALT ÜYELERİNİZİN SATIŞLARINDAN ELDE EDECEĞİNİZ KAZANÇ TABLOSU ;

Siz 1. Kademe alt ekibinizin satışlarından %5 prim alıyorsunuz.
1. alt ekibinizin oluşturduğu 2. kademe alt ekibinizin satışlarından %4 prim alıyorsunuz. 2. alt ekibinizin oluşturduğu 3. kademe alt ekibinizin satışlarından %2 prim alıyorsunuz. 3. alt ekibinizin oluşturduğu 4. Kademe alt ekibinizin satışlarından %1 prim alıyorsunuz.

Altınızdaki bütün kademelere kaydedilen üye sayıları sürekli artıyor.

Bu artan üye sayısına bağlı olarak alt gruplarınızın yaptıkları satışlar da artıyor. Siz altınızdaki kademelerde çoğalan tüm üyelerin yaptıkları satışların aylık toplamları üzerinden yukarıda da belirttiğimiz gibi Kademelerine göre %5, %4, %2 , %1 şeklinde toplam prim alıyorsunuz.

Böylece sizin ekibiniz gün geçtikçe kar topu gibi büyüyor! Buna paralel olarak kazancınızda büyüyor. Aylık kazancınız hiçbir zaman sınır tanımıyor.

Piaff Networking Temsilcisi olmak için aşağıda ki ” Hemen Üye Ol ” butonuna tıklayınız. Piaff Networking temsilci başvuru formunu doldururken eksiksiz doldurunuz. T.c Kimlik numaranızı yazmadan da sisteme kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

parakazanmak7

uye_ol

Piaffnetworkingnasilbirsistem

Satıcı üye olmasını önerdiğiniz kişi satıcı olmak ve satış yapmakla uğraşmak istemeye bilir ama şunu bilmek lazım ki herkes satıcı olmak isetemeyebilir. ama herkes müşteri olur. Çünkü çevremizdeki insanların her biri potansiyel bir müşteridir. Sattığımız tüm ürünler herkesin günlük hayatta kullandığı ve ihtiyaç duyduğunda çarşıya gidip aldığı ve kullandığı ürünlerdir. Sizin yapmanız gereken bu kişileri alış veriş yapmaları için sitemize yönlendirmenizdir. Bunun içinde ilk yapmamız gereken o kişiyi kendinize üye müşteri olarak sisteme kaydetmenizdir. İlgili müşteriniz alış veriş yaptıkça siz para kazanacaksınız. Müşteri olan kişilerde başkalarına tavsiye edecek ve kendilerine alt üye müşteri yapacaklar ve siz aşağıya doğru devam eden bütün alt üyelerin yaptıkları alış verişlerden aşağıdaki tabloda izah edildiği gibi sürekli yükselen bir gelir elde edeceksiniz.

 

evdenparaPiaff Networking Temsilcisi olduğunuzda 1.kademe üyelerinizin yapmış olduğu satışlardan %5 prim alırsınız.

Örneğin; Siz 10 üye yaptınız diyelim ve bu üyelerinizin her biri 100 TL’lik ürün aldığında.
100 TL X 10 üye = 1.000 TL – Kazancınız %5 = 50 TL prim kazanırsınız.

Piaff Networking Alt ekibinizin yapmış olduğu (2. kademe üyeleriniz) onların satışlarından % 4 prim alırsınız.

Örneğin; 1.kademe üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olsun. Toplamda 100 2.kademe alt üyeniz bulunacak. İkinci kademe üyelerin her biri 100 TL’lik ürün aldığında toplam 100 üye x 100 TL= 10.000 TL ediyor.- Kazancınız %4 = 400 TL prim kazanmış olacaksınız.

Piaff Networking 2.kademe üyelerinizin alt üyelerinin (3. kademe üyeleriniz) satışlarından da %2 prim alırsınız.

100 adet 2.kademe üyenizin de 10’ar üye yaptığını düşünürsek. Böylece 100 x 10 = 1.000 kişi 3. kademe üyeniz olacak.

Bu 1.000 üyenin her birinin 100 TL alışveriş yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 100 TL = 100.000 TL
%2 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız %2 = 2.000 TL prim kazanacaksınız.

Piaff Networking 3.kademe üyelerinizin alt üyelerinin (4. kademe üyeleriniz) satışından %1 prim alırsınız

1000 adet 3.kademe üyenizin de 10’ar üye yaptığını düşünelim. Böylece 1000 x 10 = 10.000 kişi 4. kademe üyeniz olacak.

Bu 10.000 üyenin her birinin 100 TL alışveriş yaptığını hesaplarsak 10.000 üye X 100 TL = 1.000.000 TL prim kazanmış olacaksınız. %1 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız %1 = 10.000 TL olacak

Kazancınızın toplamı 12450 TL oluyor. Ve bu sadece alt üyelerinizin satışlarından elde edebileceğiniz gelir. Bunun üzerine %50 kar marjıyla kendi satışlarınızı da eklersiniz. İşinizi büyüttükçe ek primler ve teşvik ödüllerini de almaya hak kazanacaksınız.

Özetle, siz şirketin bir çalışanı olursunuz, şirket için yeni çalışanlar bulursunuz, hem kendi çalışmalarınız hem de sizin bulduğunuz çalışanların çalışmaları için kazanç elde edersiniz.

Yapmanız gereken tek şey işinizi çevrenizdekilere piaff networking iş fırsatını duyurmak ve onları pazarlama ağınıza dahil etmektir.

1 Kasım 2012 tarihi itibariyle geçerli olacak olan yeni düzenlemeyle prim işleyişi aşağıdaki şekilde olacaktır; İgili ay içerisinde hak ettiğiniz primlerin toplamı 50 TL’yi geçiyorsa ve o ay içerisinde en az 75 TL’lik ürün alımı yaptıysanız almayı hak ettiğiniz prim, sonraki ayın 10. gününe kadar banka hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır.

İlgili ay içerisinde primlerinizin toplamı 50 TL’yi geçmiyorsa oluşan prim tutarı cari hesabınıza alacak olarak kaydolunur. Bu rakam ilk siparişinize yansıtılır ve prim tutarı kadar olan rakamı ödemezsiniz.

Örnek; Aralık ayı prim alacağınız 45 TL olarak gerçekleşti. 50 TL yi geçmediğinden dolayı primi nakit olarak alamazsınız. Bu rakam cari hesabınıza “Evrak” açıklaması ile alacak olarak kaydolunur. Bu bilgiyi temsilci ekranınızdan “Cari Hareket Raporu” nda görebilirsiniz.

75 TL sipariş verdiğinizde 45 TL prim alacağınız olduğundan size iletilen prim indirim kuponunu girdiğinizde prim alacağınızı düşer ve 30 TL tahsilat yapar. Yani siz 45 TL eksik ödeyerek siparişinizin tamamına sahip olursunuz.

Prim alacaklarınız her ay ayrı ayrı değerlendirilir. Prim alacakları biriktirilerek toplu olarak nakit şekilde alınamaz. Nakit prim alacağı sonraki aylara ancak ürün alımı karşılığı devreder.

Örn: Eylül ayında 35 TL, Ekim ayında 30 TL, Kasım ayında 70 TL prim almaya hak kazandınız.
Benim primlerim birikti toplamda 135 TL oldu. Hepsini nakit almak istiyorum dediğinizde sistem bunu gerçekleştiremeyecektir. Aralık ayının 10’una kadar yalnızca Kasım ayı prim alacağınız olan 70 TL banka hesabınıza nakit olarak yatırılır. Diğer aylardaki primleriniz karşılığında yalnızca ürün alımı yapabilirsiniz.

Prim alacağım oluştu ama ilgili ay içerisinde sipariş vermedim. Primim silinir mi?

Prim alacaklarınız ürün alımı karşılığında olacak şekilde sonraki aylara aktarılır. Prim alacaklarınız şu anki prosedürlerimiz gereği silinmez. Yalnızca nakit olarak alamazsınız.

Not: Nakit Prim almaya hak kazanabilmek için her ay en az 75 TL’lik ürün almanız gerekmektedir.

Piaff Networking Temsilcisi olmak için aşağıda ki ” Hemen Üye Ol ” butonuna tıklayınız. Piaff Networking temsilci başvuru formunu doldururken eksiksiz doldurunuz. T.c Kimlik numaranızı yazmadan da sisteme kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

parakazanmak7

uye_olfarmasiuyelik (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.