İş Fırsatı içeriğine geri dön

Sıkça Sorulan Sorular?

Piaff Networking üyelik için https://goo.gl/0q6PNT tıklayın. Piaff Networking Yeni Kataloğumuzu buradan online inceleyebilirsiniz. Piaff  Networking’den Nasıl Sipariş Verebilirim, Piaff Networking Siparişlerimin Ödemesini Nasıl Yapabilirim, Piaff Networking Sipariş Verme Alt Limiti Var mı, Piaff Networking Siparişlerimi Nasıl Takip Edebilirim gibi sorularınızın tüm cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.PİAFF NETWORKİNG’DEN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Ana sayfadaki ” ÜYE GİRİŞİ ” alanından kullanıcı adınızı ve şifreniz ile sisteme girerek sipariş verebileceğiniz gibi  0212 516 74 75 numaralı telefonu arayarak da siparişinizi verebilirsiniz.

evdenparaPİAFF NETWORKİNG SİPARİŞLERİMİN ÖDEMESİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Piaff networkinde Dört şekilde ödeme yapabilirsiniz. Site üzerinden kredi kartı ile, banka hesap numaralarına havale yaparak, kargonuz geldiğinde kapıda nakit ödeme şeklinde yada kapıda kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

PİAFF NETWORKİNGDE SİPARİŞ VERME ALT LİMİTİ VAR MI? KARGO BEDELİ DAHİL MİDİR?

Sistemimizde herhangi bir alt sipariş limiti yoktur. 75 TL üstü siparişleriniz için kargo bedeli tamamen bize aittir. 75 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti ödemeniz gerekir. Türkiye’nin her yerine ürünlerimiz kargo ile ulaşabilmektedir. Kapıda ödemelerinizde alışveriş tutarınıza kapıda ödeme hizmet bedeli YOKTUR.

PİAFF NETWORKİNG SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Siparişinizin kargoya verilmesi, ve teslimi size mail olarak ulaşacaktır.

Ayrıca bizi  0212 516 74 75 numaralı telefondan arayarak, uye@piaffnetworking.com mail adresine mail atarak ya da web sitesinden siparişlerim bölümünden siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

PİAFF NETWORKİNGDEN NASIL KATALOG TALEBİNDE BULUNABİLİRİM?

Web sitesinde iletişim bölümünden katalog talebinde bulunabileceğiniz gibi telefonla da 0545 926 96 77 katalog taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Katalog üzerinden yaptığınız satışları %50’ye varan kar marjı ile yapabilecek, ürünleri indirimli alabileceksiniz.

PİAFF NETWORKİNGDE KAZANMIŞ OLDUĞUM PRİMLERİMİ NE ZAMAN VE NASIL ALACAĞIM?

1 Kasım 2012 tarihi itibariyle geçerli olan yeni düzenlemeyle prim işleyişi aşağıdaki şekilde olacaktır; İlgili ay içerisinde hak ettiğiniz primlerin toplamı 50 TL’yi geçiyorsa ve o ay içerisinde en az 75 TL’lik ürün alımı yaptıysanız almayı hak ettiğiniz prim, sonraki ayın 10. gününe kadar banka hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır.

İlgili ay içerisinde primlerinizin toplamı 50 TL’yi geçmiyorsa oluşan prim tutarı cari hesabınıza alacak olarak kaydolunur. Bu rakam ilk siparişinize yansıtılır ve prim tutarı kadar olan rakamı ödemezsiniz.

Örn. Aralık ayı prim alacağınız 45 TL olarak gerçekleşti. 50 TL yi geçmediğinden dolayı primi nakit olarak alamazsınız. Bu rakam cari hesabınıza “Evrak” açıklaması ile alacak olarak kaydolunur. Bu bilgiyi temsilci ekranınızdan “Cari Hareket Raporu” nda görebilirsiniz.

75 TL sipariş verdiğinizde 45 TL prim alacağınız olduğundan size iletilen prim indirim kuponunu girdiğinizde prim alacağınızı düşer ve 30 TL tahsilat yapar. Yani siz 45 TL eksik ödeyerek siparişinizin tamamına sahip olursunuz.

Prim alacaklarınız her ay ayrı ayrı değerlendirilir. Prim alacakları biriktirilerek toplu olarak nakit şekilde alınamaz. Nakit prim alacağı sonraki aylara ancak ürün alımı karşılığı devreder.

Örn: Eylül ayında 35 TL, Ekim ayında 30 TL, Kasım ayında 70 TL prim almaya hak kazandınız.
Benim primlerim birikti toplamda 135 TL oldu. Hepsini nakit almak istiyorum dediğinizde sistem bunu gerçekleştiremeyecektir. Aralık ayının 10’una kadar yalnızca Kasım ayı prim alacağınız olan 70 TL banka hesabınıza nakit olarak yatırılır. Diğer aylardaki primleriniz karşılığında yalnızca ürün alımı yapabilirsiniz.

Prim alacağım oluştu ama ilgili ay içerisinde sipariş vermedim. Primim silinir mi?

Prim alacaklarınız ürün alımı karşılığında olacak şekilde sonraki aylara aktarılır. Prim alacaklarınız şu anki prosedürlerimiz gereği silinmez. Yalnızca nakit olarak alamazsınız.

Piaff Networking Temsilcisi olmak için aşağıda ki ” Hemen Üye Ol ” butonuna tıklayınız. Piaff Networking temsilci başvuru formunu doldururken eksiksiz doldurunuz. T.c Kimlik numaranızı yazmadan da sisteme kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

parakazanmak7

uye_olkataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.