İş Fırsatı içeriğine geri dön

Tek Network Temsilcisi Nasıl Olabilirim?

Tek Network üyelik çok yakında burada hizmetinizde. Tek Network Üyelik, Tek Network Kayıt, Tek Networking, Tek Network Katalog, Tek Networkin Katalog, Tek Networking Yeni Katalog, Ek İş, İç Giyim Katalog…TEK NETWORKİNG YENİ KATALOĞUMUZU AŞAĞIDAN DETAYLI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

EV HANIMLARI, BAYANLAR!!!
* Eşinizi çocuğunuzu ihmal etmeden size evinizden yapabileceğiniz iş fırsatı sunuyoruz. Kendi ihtiyaçlarınızı bedava ya getirebilirsiniz.Tek Network Temsilcisi Nasıl Olabilirim?

Tek NETWORK’ satış ve üyelik ağına ilk adımı atıp, kazanç kapılarını aralamak için izleyeceğiz yol çok basit. Önce sitemizde bulunan “ Üye Ol ” Butonuna tıklıyorsunuz daha sonra karşınıza çıkan byanca kayıt formunu dolduruyorsunuz. Sonrasında formun alt kısmında bulunan Katalog Talebi Seçeneğinden ” Katalog İstiyorum ya da İstemiyorum ” Seçeneğini işaretliyorsunuz. Böylelikle artık siz de sistemin bir üyesi oluyorsunuz ve akabinde Tek Networking Kataloğumuz çok kısa bir süre içinde kargoyla adresinize teslim ediliyor. Tek Network temsilcisi olmak çok basit, üyelik ücreti ödemiyorsunuz. Katalogla çevrenizde satış yaparak para kazanabilirsiniz. Zorunlu alım yok…

Sıcak Satış Kazancı

Katalog fiyatından satış yapıp üyelerimize özel indirimli fiyat üzerinden alım yaparak % 30 sıcak satış kazancı elde edebiliyorsunuz.

Ekip Primi

Tek networkte kendinize alt ekipler oluşturup; yapılan tüm satışlar üzerinden Size yakınlık derecesine göre toplamda %15’e varan kazanç elde edebiliyorsunuz.

Kampanyalar

Tek Network her ay düzenlenen hediye ürün kampanyaları ile siparişlerinizde hediye ürünler kazanıyorsunuz. Bu ürünleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi katalog fiyatı üzerinden satıp tamamını nakite çevirebilirsiniz.farmasiuyelik (1)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.