«

»

Oca 25

Oris Telekom Ek İş, Ek Gelir Fırsatı!…

Oris Telekom, Oris Telekom Nedir, Oris Telekom Ne İş Yapar, Oris Telekom Ek İş, Oris Telekom Ek Gelir Fırsatı, Oris Telekom Ödeme, Oris Telekom Abonelik İşlemleri, Oris Telekom Ödeme Noktaları, Oris Telekom Tarifeleri

Merhabalar Ben BAHAR, kısa zaman önce Oris Telekom ile tanıştım. Sizlere Oris Telekom hakkında kısaca bilgiler vermeye çalışacağım. Türkiye’de 2005 yılında özelleştirilen Telekom Sektör ardından 2012 yılında bireysel telekom pazarınında  özelleşmesiyle Netim Doğrudan Satış  şirketi Oris Telekom markalı ürünlerini pazara sundu. Oris Telekom % 100 Türk Sermayeli Alfa İiletişim Hizmetleri Tic. A.ş’nin bireysel pazardaki sabit ses ve Adsl. markasıdır.

oris

ORİS TELEKOM aynı zamanda kendi işinizi kurabileceğiniz bir fırsattır. Bu zamana kadar yatırmış olduğunuz İNTERNET ve TELEFON faturalarını artık oris kullanıcılarına gelir olarak sağlamaktadır.

NASIL MI?

Telekom sektöründe işimizi önermek istiyorum sizlere; Bu çok basit bir iş. Sadece 2 şey yapacaksınız, kendinize telefon ya da internet 3 abone bulacaksınız. Zaten 2 abonelik kendinizde vardır.1 yeni abone bulacaksınız ve aynen sizin gibi yapacak 3 kişilik bir ekip kuracaksınız. Hepsi bu!! İşimizin kazanç planı bu iki basit şeyi yaparsanız sizi 1.000 lira ile ödüllendirecek, sürekli bir gelir sahibi olmanızı sağlayacak.
Bu iki basit şeyi ne kadar çok yaparsanız, o kadar çok para kazanırsınız. Unutmayın kendinize bir iş kuruyorsunuz ama ona ne kadar emek harcarsanız o kadar para kazanırsınız.

Bugün çevrenizdekileri hem telefon hem de internet giderlerinde oris telekom sayesinde onlara tasarruf saglatabilir siniz, onlar bu giderlerinde tasarruf ederlerken siz de para kazanabilirsiniz. Hem de bu geliri sadece sizin bulacağınız abonelerden değil, oluşturacağınız ekibinizin bulacağı abonelerden de elde edersiniz. Yani tek başınıza yapacağınız abonelerle beraber, başkalarının yapacağı abonelerde sizin hayatınıza etki edecek.

Türkiye’nin her yerinde tanıdığınız ve bu işi yapabilecek herkesi ekibinize dahil edin. Hem onlara bir iyilik yapın, hem kendinize uzmanlar 400 milyon Amerikan Doları olan sektörün, önümüzdeki beş senede 2 milyar Amerikan Dolarına ulaşacağını öngörüyor. Önümüzdeki beş senede tam 5 kat büyüyecek. Sizce bulacağınız abonelerinize tasarruf sağlayarak 5 senede 5 kat büyüyecek bir pazarda olmanız büyük bir fırsat değil midir?

Detaylı bilgi için Tel- Whatsapp: 0850 470 23 77Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.