«

»

Mar 23

Para kazanmak artık çok kolay!

Ek İş, Evde Ek İş, Ek Gelir Getiren İşler, Evde Ek Gelir Getirebilecek İşler, Evde Ek İş Gelir,  Evden Para Kazanmak artık çok kolay detaylarını buradan online inceleyebilirsiniz.

paraPara kazanmak artık çok kolay

Ekgelirgetirenişler.com adresimize hepiniz hoş geldiniz! Çünkü burada kolay para nasıl kazanılır sizlere anlatacağız. Sitemiz bilgi içermektedir ve hep de böyle bir amaç ile ilerleyecektir. Sitemiz her geçen gün ilerlemeyi bir ilk edinmiştir. Burada anlatılacakları sizler de çok iyi dinlerseniz karlı çıkabilir ve işinizden ciddi rakamlar da gelirler elde edebilirsiniz. Öncelikle burada her işin karşılığını uzun, uzun detaylar ile açıklamayacağız. Sadece belirli kısa açıklamalar getireceğiz. Zaten çoğunun da isminden anlaşıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra seçimlerinizi yapmak sadece siz değerli site ziyaretçilerimize kalmıştır.

1. Çamaşır yıkama salonu: Hem insanların işlerini yapmak hem de kendinize kolay sermayeli bir iş kurmak çok mantıklı olabilir. Bunu kendi evinizde yaparak istediğiniz gelirlere hemen ulaşabilirsiniz ki tabi bu çalışmanıza bağlı olacaktır.
2. Hem oynatın hem kazanın: Ek kazanç isteyenlere gerçekten de iyi bir yoldur. Bürolarının dört tarafın da hapsolmuş—bunalmış—sıkılmış olan kişiler için sizler de hem eğlendirip hem de gelir elde edebilirsiniz. Bunun için bir organizasyon gibi konsept yapabilir ve ciddi gelirler elde edebilirsiniz.
3. Çocuklar için parti organizasyonu: Eğer çocukları seviyor ve onlar ile ilgilenmeyi zevk olarak düşünüyorsanız tam size göredir. Sürekli olaraktan işinizi geliştirebilir ve aynı zamanda da çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz.
4. Özel ders: Çocukların hatta tüm insanların artık bir şeyleri daha iyi yapması gerekiyor. Bu hayat bizlere bunu aşıladığından ötürü de özel ders alıyoruz. Eğer sizler de belirli bir konuda kendinizi uzman olarak görüyorsanız (bir şeyi 10.000 saat kadar yaptıysanız kesinlikle uzmansınızdır) ders vermeye başlayabilirsiniz. Hatta bir gün de 10’dan fazla etütte ders vererek ciddi gelirler elde etmeyi amaçlayabilirsiniz. Bunlar ile birlikte artık anneler—babalar—öğretmenler özel dersleri desteklemektedir.
5. Tele—Şoför: Türkiye de pek fazla yaygın olmasa da, yurtdışın da özellikle de Avrupa da çok fazla yapılan bir iş koludur ve sizler de kendi arabasını kullanamayacak durumda olan kişiler için şoförlük hizmeti yapabilirsiniz. Bu sayede de ek kazançlarınıza yeni bir kapı daha eklemiş olabilirsiniz.
6. Arama hizmeti: Adından da anlaşıldığı gibi bir şeyi arayıp bulmaktır. Telefonla konuşmak anlaşılmasın. Örneğin orijinal bir eski araba aranmaktadır ve sizler de bunu biliyorsunuz ya da arayarak yardımcı olacaksınız. Tabi ki de istediğinizi yaparak bunu hemen gerçekleştirebilirsiniz ve karşılığında da komisyonunuzu veya ücretinizi alabilirsiniz. Bunu severek yapacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü bir şeyleri araştırarak ve severek yapmanın bedelini almış olacaksınız. Belki de en çok severek yaptığınız işlerden biri olacaktır.
7. Kuryelik: En hareketli işlerden bir tanesidir. Belirli bir adresten başka bir adrese bir dosya ya da ofis ile ilgili kargoyu ulaştırmaya denir. 100 tane müşteriniz olsa ve bunlar en az hafta da 2 kere size iş verseler en az hafta da 2000 TL para alırsınız ve bu müşteri potansiyelinizi arttırmakta sadece sizlerin elinde olan bir şeydir.
8. İş yerlerine kahvaltı servisi: Günümüzde ofis çalışanları durmaksızın çalışır ve bazen sabah gittiklerin de direk işe başlamak zorunda kalırlar. Bunlar en alt seviyesinden tutun en üst seviyesine kadar herkes için geçerlidir. Bunun için farklı konseptler yaparak insanlara sunabilir ve fiyatları, beğenileri doğrultusunda günlük olarak sizlere sipariş verebilir. Bu anlaştığınız yerler ile veya bir web sitesi ile kısaca halledebilirsiniz. Hatta sosyal medya hesaplarınız için bile geçerlilik göstermektedir. Sizler de bunu ilgi alanlarınıza ekstra iş ya da hayatınıza ekstra kazanç olarak getirebilirsiniz. Tek yapmanız sizin istekli bir şekilde bu işi yapabilmenizdir.
9. Evlere kiralık aşçılık: Bu sitenin makale yazarı olarak ben de bir aşçıyım ve şunu söyleyebilirim ki aşçılıkta çok iyi para vardır. Neden? Çünkü herkes aç kalamaz. :D Bunu göz önüne alarak enfes bildiğiniz yemeklerin üzerinden insanlara kiralık aşçılık yapabilirsiniz. Böylelikle ekstra geçirdiğiniz boş zamanlarınızı bir nevi paraya çevirmiş olabilirsiniz.
10. Pansiyonerlik: Şehir dışında ya da yaşadığınız bir yer de eviniz var ise özellikle de ormanlık alanlar da tam da yerli—yabancı turistlere göre demektir. Sizler de bu işten para kazanabilirsiniz. Herkesin ödeyebileceği gibi bir yer yapar ve de bunu hizmetler ile donatırsanız artık emin olun ki kendi işinizi kurma aşamasına geldiniz demektir. Hem de sadece izin belgesi alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
11. Dans kursları: Herkes bir dans üzerinden ilgisi vardır ki zaten burada ilgisi olanlara seslenmekteyiz. Eğer sizlerin de dansa olan bir ilginiz var ise kurs açabilir ya da herhangi bir kursta belirli ücrete öğrencileriniz ile buluşabilirsiniz. Kurs açmaktan kaide evinizde veya boş bir mekanda bunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Bahçeniz bile müsait ise bu işi yapabilirsiniz.
12. Servis elamanı: Okuyorsanız ya da işiniz dışında bir iş arıyorsanız saatlik ücret alan yerlerde garsonluk (servis elamanı—komi) yapabilirsiniz. Bazı yerler saatine 5 bazı yerler ise saatine 15 TL ücret ödemektedir. 10 saat çalıştığınızı ortalama bir miktardan farz ederseniz aylık geliriniz ekstra olarak 3350 TL olur ve bu da Türkiye standartların da iyi bir paradır.
13. Her şeyi CD’lere veya Hard disklere—Flash belleklere dönüştürmek: İnsanlar istedikleri şeyleri elektronik ortamlara taşımak istiyorlar ama her zaman yoğun oldukları için bunları yapmıyorlar. Bunlar akla gelebilecek her şey oluyor. Birkaç örnek vermek gerekirse de eskiden fotoğraf makinası ile çekilmiş olan fotoğraflarını dijital ortamlara aktarmak istiyor. Eğer bir tarayıcınız var ise milyarlarca müşteriniz anında var demektir ve sonu gelmeyen bir iş olabilir. Bir diğer örnek olabilecek şey ise sosyal medyalardaki tüm resimlerini tek, tek indirip Flash bellek ile onlara teslim etmek. Diğer ise CD’lerindeki, büyük DVD’lerdeki videolarını—fotoğraflarını aktarmaktadır. Bu örnekler fazlası ile çoğaltılabilir ama sizlere şuan bunlar fazlası ile yeterlidir. Bu işi geliştirir iseniz firmalar için veri depoculuğu da eklenebilir.

Ekgelirgetirenişler.com adresimizi dinlediniz ve sizler için diğer makalelerimizden farklı olabildiğince farklı iş olanakları seçmeye çalıştık. Umarım beğenmişsinizdir ve her zaman makalelerimizi okuduktan sonra yorum yapmayı unutmazsanız bizleri çok mutlu edebilirsiniz. Aynı zaman da sitemizi tercih etmeye devam ettiğiniz her an sizler de seçimlerinizin her anlamda değiştiğini rahatlıkla görebileceksiniz.

 

farmasiuyelik

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.