«

»

Ağu 28

Piaff Networking link kullanmak ve üye kaydı yapmak!

Piaff Networking Üye Olmak için https://goo.gl/0q6PNT buraya tıklayın. Piaff Networking Kayıt, Piaff Networking Üyelik, Piaff Networking Üyelik ve Kayıt, Paiff Networking işimizi büyütmek için gerekli bilgileri aşağıda sizler için paylaştım. Yapmanız gerekenler çok basit ekibinizi büyütmek istiyorsanız sosyal paylaşım sitelerini etkili kullanmalısınız.

nerissaKendi sayfanızda ve farklı sayfalarda Piaff Networking Sponsor Linkli tanıtımlarınızı paylaşıp yeni yeni üyelere ulaşmak için öncelikle beğendiğiniz Piaff Networking resimlerini kaydetmeniz gerekir..

Resimlerin üzerine fareyi getirip ‘sağ tıkla ” Resmi Farklı Kaydet ” yapıp sonra da resimlerim bölümünü seçerek orada kaydedin .

Kendi sayfanız da en üst sırada durum başlığının altında istediğiniz Sponsor linkinizi içeren tanıtım yazısını yazıp ” Fotoğraf Ekle ” yi tıklayıp resimler kategorisinden seçtiğiniz resmin üzerine gelip ‘AÇ ”deyip resmi yerleştirip ” Paylaş “ butonuna basınız.

Piaff Networking Sponsor Linkimi Nasıl Oluşturacağım Derseniz:

Önce Piaff Networking temsilci numaranızı bilmeniz gerekir. Bunuda Piaff Networking ana sayfanızda Profilim’de Kişisel Bilgilerim bölümünde ” Üyelik Bilgilerim ” e tıkladığınızda sayfanın altında ” Üye Link ( http://www.piaffnetworking.com/u-8281 ) “  in karşısında size özel linkinizi görürsünüz.. Bu linki kopyalayıp kaydedin sonrasında her türlü sosyal paylaşım sitelerinde Facebook, Twitter gibi yerlerde Piaff networking üye kayıt  linkinizi  YAPIŞTIR yaparak kullanabilirsiniz.

Bu linki tıklayan açılan Piaff Networking Üyelik formundaki kimlik bilgilerini eksiksiz doldurur ve gönderir…Bir kaç saniye içinde de hem kendisine hem size üyeliğin açıldığına dair bilgilendirme mesajı gelir.

Piaff Networking üye linkinizden girilip gönderilen her form size açılmış bir kayıt demektir.  O nedenle sık sık kendi sayfanızda, arkadaşlarınız sayfasında, üye olduğunuz özel sayfa ve gruplarda PİAFF NETWORKİNG ÜYE LİNKLİ REKLAMLARINIZI PAYLAŞIN…

Eğer kendiniz üye olacak kişinin bilgilerini aldıysanız kayıtlarını siz açmak isterseniz 2. bölümden yapabilirsiniz:

1) Piaff Networking Kullanıcı Adınız ve Şifreniz ile sisteme giriş yapınız. Ana sayfada da üst sekmeler sırasında ” Ekip ve Prim Yönetimi “ ‘ni tıklayın daha sonra ALT ÜYELERİM e tıklayın. Daha sonra sağ tarafta ” Yeni Üye Ekle‘ye tıklayın. Açılan Piaff Networking üyelik formuna kişinin bilgilerini girin SPONSOR CEP NO ya kendinizin ya da kimin altına üye olacaksa onun CEP TELEFON NUMARASINI yazın MUTLAKABUL ” u tıklayın ve sponsorun isim ve soy isminin baş harflerinin cep numarasının ilk rakamlarının gözükmesini sağlayın.. Tabi sistemde kayıtlı numarası olması şartıyla..ve KAYDIMI TAMAMLAYA basınız..

2) Diğer bir üye yapma şeklide PROFİLİM’den Kişisel Bilgilem’ den üyelik bilgilerim’e tıklayıp sayfanın alt bölümünde ” Üye Link ( https://goo.gl/0q6PNT ) ” bu linki tıklayıp kendi adınıza yapacağınız kişinin bilgilerini doldurup Piaff Networking üyeliğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Saygılarımla…

Piaff Networking ‘da Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki HEMEN ÜYE OL butonuna tıklayarak açılan Piaff Networking Başvuru formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Piaff Networking Kayıt Formunu doldurduktan sonra cep telefonuza Kullanıcı adınız ve şifreniz sms olarak gönderilecektir.

parakazanmak7

uye_olfarmasiuyelik (1)

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.